Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Триває державна атестація

У ЛНУ імені Тараса Шевченка триває державна атестація студентів.

Атестація студентів здійснюється державною екзаменаційною комісією після завершення навчання на певному освітньо-кваліфікаційному рівні з метою встановлення фактичної відповідності засвоєних студентами рівня та обсягу знань, умінь, інших компетентностей вимогам стандартів вищої освіти.

Важливим кроком у житті кожного студента є державна атестація. Це можливість продемонструвати свій рівень професійної підготовки, здобуті знання та навички.

Наразі атестація студентів триває у м. Старобільськ в інституті торгівлі, обслуговуючих технологій  та туризму, інституті педагогіки і психології, інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук. У Полтаві розпочалися іспити у студентів інституту культури та мистецтв. У м. Кремінна триває державна атестація у студентів інституту фізичного виховання і спорту.

З 1 по 7 червня тривала державна атестація в інституті економіки і бізнесу у м. Кремінна. З 13 червня розпочинається атестація студентів Факультету української філології та соціальних комунікацій у м. Старобільськ, факультету іноземних мов у м. Полтава та інституту фізики, математики та інформаційних технологій у м. Кремінна. Студенти факультету природничих наук розпочнуть атестацію 21 червня у м. Кремінна.

«Випускники задоволені навчанням в університеті, здачею державних іспитів та їх результатами. Також майже всі випускники виявили бажання продовжувати навчання на більш високому освітньо-кваліфікаційному   рівні», ‒ відзначила директор Інституту педагогіки і психології О.Л. Караман.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка демонструють гарний рівень теоретичної підготовки та достатній обсяг практичних професійних умінь та навичок.

Успішно пройшовши державну атестацію, студенти ЛНУ отримають дипломи європейського зразка.

Диплом Луганського національного університету – це персональний престиж і гарантія успіху кожного нашого випускника. Це один із стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання від студентської лави до почесних посад.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019