Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання ректорату

Сьогодні в Луганському національному університеті відбулось чергове засідання ректорату.

На порядку денному стояло питання про стан і перспективи розвитку інституту післядипломної освіти й дистанційного навчання. Заслухавши й обговоривши доповідь директора інституту післядипломної освіти й дистанційного навчання В.В. Заблоцького по вищевказаному питанню, ректорат відзначає, що інститут здійснює підготовку фахівців за спеціальностями магістратури „Публічне управління та адміністрування (Державна служба)”, „Менеджмент (Управління навчальним закладом)”, „Менеджмент (Управління соціальним закладом)”; завершує перепідготовку фахівців за спеціальностями „Дошкільна освіта”, „Початкова освіта”, „Корекційна освіта”, „Математика”, „Мова та література (англійська)”, „Фізичне виховання”, „Практична психологія”; перекваліфікацію спеціалістів за направленням обласного центру зайнятості.

У 2015 – 2016 навчальному році курси підвищення кваліфікації пройшли 1531 вчитель та державний службовець, що вдвічі перевищує показник 2014 – 2015 навчального року.

Відповідно до графіку навчального процесу студенти всіх рівнів денної та заочної форм навчання беруть участь у тижнях стаціонарного навчання, які проводяться у м. Кремінна, м. Старобільськ та м. Сєвєродонецьк.

Протягом року працівники директорату ІПОДН брали активну участь у профорієнтаційній роботі: дні відкритих дверей університету, участь в обласних та територіальних нарадах з питань набору в магістратури, профорієнтаційні виїзди.

Разом з тим, ректорат відзначає окремі проблеми в інституті, які потребують вирішення:

–        закінчення терміну ліцензій з перепідготовки фахівців за відповідними спеціальностями;

–        недостатній рівень матеріально-технічного забезпечення навчального процесу за спеціальностями магістратур;

–        кількість наукових праць зі спеціальності „Публічне управління та адміністрування”.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019