НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ЗНО – 2017

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка оголошує набір на підготовчі курси до ЗНО – 2017.

На курси запрошуються випускники середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студенти останніх курсів навчальних  закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації випуску 2017 року та попередніх років.

Форми навчання: денна (у вихідні), денно-заочна (раз на місяць), дистанційна (через офіційний сайт дистанційного навчання ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»).

Термін навчання: 7 місяців (з 15 вересня – 1 жовтня 2016 р. по 30 квітня 2017 р. за умов комплектування груп).

Підготовка слухачів здійснюється з дисциплін, передбачених для тестування у рамках зовнішнього незалежного оцінювання, а також з дисциплін, необхідних для складання творчих іспитів за напрямами підготовки університету:

• Українська мова та література,
  • Історія України,
  • Математика,
  • Фізика,
  • Іноземна мова,
  • Біологія,
  • Географія,
  • Хімія,
  • Творчі конкурси (дизайн, журналістика тощо).

Курси ліцензовано Міністерством освіти і науки України  (ліцензія від 19.06.2015 р. АЕ № 636849)

НАША ГОЛОВНА ПЕРЕВАГА –
КОМАНДА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ВИКЛАДАЧІВ
та
МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Випускники, які закінчили наші підготовчі курси отримують сертифікати та додаткові бали при вступі до ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» за природничо-математичними та інженерно-технічними напрямами підготовки згідно правил прийому.

НЕ УПУСТІТЬ ШАНС ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ПРИ ВСТУПІ!

Звертатись за телефонами: (099)9444268, (093)7791554, (050)7671066, (096)0231434.

м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка».