Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Захист дипломних робіт

В Інституті торгівлі, обслуговуючих технологій  та туризму 2 червня відбувся захист дипломних робіт.

Захист дипломних робіт студентів 5-го курсу спеціальності «Товарознавство і комерційна діяльність», напряму підготовки «Товарознавство та торговельне підприємництво» пройшов на кафедрі товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів відбувся.

Студенти до захисту підготували актуальні теми з високим рівнем обґрунтованості отриманих результатів. В дипломних роботах було чітко сформульовано: мету, завдання, об′єкт, предмет та методи дослідження. Члени екзаменаційної комісії зазначили, що сильною стороною студентських наукових робіт стали професійний рівень проведених досліджень та отримані висновки і пропозиції.

Захист дипломних робіт проходив у мультимедійній аудиторії. Доповіді студентів на захисті супроводжувались цікавими презентаціями. Практично всі студенти на запитання членів екзаменаційної комісії  надали чіткі професійні відповіді. Кращими роботами члени комісії визнали дослідження: Зуєвої А.О., Усик О.В. та Єрченко І.А.

Голова екзаменаційної комісії  д.ек.н., проф. Заблодська І.В. відзначила високий рівень фахової підготовки студентів, наукову і практичну цінність представлених дипломних робіт та привітала всіх студентів з присвоєнням їм кваліфікації спеціаліста з «Товарознавства і комерційної діяльності».

За інформацією ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019