Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Завершився навчальний рік

В Інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук завершився навчальний рік. Підведено підсумки.

Добіг кінця навчальний рік, що був насичений новими знайомствами, враженнями, сподіваннями та виправданням цих сподівань. Ми вивели перший курс на стаціонарне навчання, в наступному році класичний академічний режим планується для студентів першого та другого курсів. Старшокурсники мали можливість сполучати навчання на денній формі з широким застосуванням елементів дистанційного освоєння предметів. Для них було організовано шість двотижневих заїздів з аудиторними заннятями.

Якісно змінилось і позанавчальне життя студентів. Протягом двох семестрів проводилась значна кількість заходів, перед студентами виступали відомі політики, журналісти, науковці. Було проведено незабутні концерти, на сцену виходили і професійні артисти, і представники студентської самодіяльності, і навіть викладачі.

Фінальним акордом навчального року став заїзд студентів старших курсів на аудиторі тижні. Останні семінари, модульні контрольні роботи, підсумки – все це наситило життя студентів протягом двох тижнів. Наснаги надавало спілкування з друзями та улюбленими викладачами. Мабуть це і стало запорукою успішного складання заліків та іспитів більшістю студентів.

Протягом останнього заїзду позанавчальне життя студентів було також насиченим. Захід, присвячений Дню вишиванки, флешмоб, конкурс фотографій, виставка вишивок і звісно традиційний День здоров’я. Цього року в спортивних конкурсах змагались команда першого та старших курсів. Окрім цього, студенти представляли свої команди, смажили м’ясо, викладачі розповідали кумедні історії. Наприкінці всі разом, однією «істфаківською» сім’єю заспівали гімн інституту.

За інформацією ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019