Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Призове місце на конкурсі

Студент ЛНУ посів призове місце на конкурсі баяністів-акордеоністів у Польщі.Делегація Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка повернулася з Польщі, де в невеличкому курортному містечку Солец-Здруй пройшов VІІІ Всепольський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів.

Участь у конкурсі взяв студент ЛНУ – Владислав Бєлоглазов (ІІІ курс, спеціальність «Музичне мистецтво», клас професора А.Я. Сташевського), який і виборов почесне ІІІ місце та був нагороджений дипломом лауреата і грошовою премією. Владислав гідно представив рідний університет та вітчизняну виконавську баянно-акордеонну школу, переконливо виконавши складні музичні твори класичних та сучасних композиторів, зокрема Й. С. Баха, В. Зубицького, К. Ольчака, Р. Вюртера. Слід зазначити, що на конкурсі його конкурентами були представники майже всіх музичних академій Польщі.

Окрім того, в якості члена журі конкурсу виступив і викладач університету – завідувач кафедри музичного мистецтва, доктор мистецтвознавства, Заслужений діяч мистецтв України А.Я. Сташевський, якого було запрошено оргкомітетом.

За інформацією
Інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019