Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Профорієнтаційні  виїзди

Наприкінці травня Центром допрофесійної освіти було організовано профорієнтаційні виїзди.

Для відвідування обрано заклади з найбільшою кількістю екстернатчиків, які складали ЗНО з історії України. Профорієнтаційні групи Луганського національного університету відвідали школи міста Лисичанська та Сєвєродонецька, а також  Станично-Луганського, Біловодського та Кремінського районів.

Пізніше були організовані виїзди до шкіл Білокуракинського, Новопсковського, Новоайдарського, Старобільського, Попаснянського, Сватівського районів, міста Рубіжного.

Абітурієнтам було надано повну інформацію щодо особливостей вступної кампанії 2016 року, про університет та напрями його діяльності, про перелік спеціальностей, за яким здійснюється прийом та підготовка фахівців.

Активну участь у профорієнтаційній роботі прийняли Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, Інститут фізичного виховання і спорту, Інститут фізики, математики та інформаційних технологій, Інститут педагогіки і психології, Інститут економіки та бізнесу.

Кожному випускнику було роздано рекламну продукцію з  інформацією про напрями  підготовки та спеціальності  в університеті, а також інформацію щодо вступу до евакуйованих вузів без ЗНО.

Учні старших класів були дуже раді зустрічі та поділилися з гостями планами на майбутнє, цікавилися особливостями навчального процесу, умов проживання в гуртожитку та про можливості працевлаштування з обраних спеціальностей.

Центр допрофесійної освіти

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019