Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Крос-похід

На факультеті природничих наук уперше пройшли змагання серед студентів та викладачів зі спортивного туризму (крос-похід за маркованим маршрутом).

Організатором і головним суддею турніру виступив студент IV курсу спеціальності «Географія» Костянтин Павленко.

У змаганнях взяло участь 8 команд, до складу кожної входило по 5 осіб. Довжина дистанції, яку потрібно було пройти учасникам, складала понад 2 км.

На першому етапі змагань команди повинні були подолати смугу перешкод – маятник, паралельні перила, жердину та «мишоловку». По закінченню першого етапу, учасники виходили на маркований маршрут, під час проходження якого потрібно було виконувати різноманітні завдання – «Селфі на старті», «Визначення азимуту», «Топографічна шизофренія», «Розумні мавпи», «Розведення вогнища» та інші.

Підсумкові результати визначалися за сумою балів отриманих командами під час проходження дистанції. У разі, якщо у двох і більше команд була однакова кількість балів, перевага надавалась команді, яка за менший час подолала смугу перешкод.

Переможцем змагань стала команда «Боги природи», друге місце посіла команда «Потеряшки», трете – «Поворот не туди», четверте – «Азимут», п’яте – «Професіонали та аматори», шосте – «Мандрівники», сьоме – «Феєчки Вінкс», восьме – «Блакитноока сова».

Факультет природничих наук вітає переможців і всіх учасників турніру. Сподіваємось, що цей захід стене традиційним для ФПН.

За інформацією ФПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019