Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День рослин

Викладачі та студенти кафедри біології відсвяткували День рослин.

Це свято підготували студенти 1 курсу спеціальності «Біологія» факультету природничих наук. На свято були запрошені студенти інших факультетів, зокрема, студенти Інституту педагогіки та психології.

У рамках  проведення Дня рослин було організовано конкурси, із залученням всіх присутніх, на знання рослин та корисну інформацію про них. Студенти представили доповіді та презентації, в яких розповіли про значення рослин в житті людини та природи, про їх лікарські якості, особливості небезпечно-отруйних рослин та рослин-хижаків. Активну участь у заході прийняли студенти спеціальності «Лабораторна діагностика» (завідувач кафедри В’ячеслав Степаненко). Метою цього заходу була популяризація знань про рослини та їх значення в житті людини.

«Міжнародний День рослин відзначається у світі з 2012 року. Україна належить до одної із 44 країн світу, які відзначають цей день проведенням науково-просвітницькими заходами.», – за словами завідуючого кафедри біології Наталії Мацай.

«Студенти-біологи із великою зацікавленістю готували невеличкі презентації з доповідями та цікавими загадками про рослини. Захід пройшов у дружній атмосфері», – додає доцент кафедри біології Галина Євтушенко.

Окрім цього, студенти спеціальності «Біологія» завітали до ректорату та  рідного факультету з привітаннями до Міжнародного Дня рослин. Ректорату були подаровані зелені вихованці та надано рекомендації щодо їх вирощування.

Кафедра біології щиро дякує всім за участь у святкуванні Дня рослин!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019