Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Виховна година

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася виховна година до Дня вишиванки.

День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Організаторами виховної години стали заступник директора Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук з соціально-гуманітарної роботи – Бадер Антон Васильович та заступник декана факультету української філології та соціальних комунікацій з соціально-гуманітарної роботи – Карлова Надія Миколаївна.

На заході була присутня декан факультету української філології та соціальних комунікацій Пінчук Т.С. та студенти Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, факультету української філології та соціальних комунікацій та Факультету іноземних мов.

Присутні мали змогу більше дізнатися про історію розвитку мистецтва художньої вишивки у світі та на теренах України, унікальність та неповторність вишиванок в різних регіонах нашої країни, переглянути відеосюжети, присвячені українській сорочці.

В невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу буде і надалі розвиватися винятково важлива її частина – вишиванка, адже з нею пов’язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє, адже вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019