Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумки фотоконкурсу

У ЛНУ відведено підсумки фотоконкурсу «Моя родина у вишиванці», присвяченого 10-ій Всеукраїнській річниці дня вишиванки.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – це свято національної єдності, яке цього року припадає на 19 травня. Саме сьогодні, з нагоди святкування 10-го Всеукраїнського дня вишиванки, оголошені підсумки фотоконкурсу «Моя родина у вишиванці».

До участі у конкурсі було надіслано понад 40 робіт. До складу оргкомітету увійшли: О.С. Меняйленко, Г.Б. Коміренко, А.В. Бугаєвська, В.П. Мороз, Ю.О. Трет’якова, Г.Ю. Зверева, О.Ю. Есаулова. Конкурсна комісія відзначила переможців за найбільш сюжетний, творчий підхід.

І місце посіла родина Ковальова Дмитра Юрійовича, проректора з адміністративно-господарської роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка за роботу «Родина».

news_march_19_2_1

ІІ місце поділили між собою Омельченко Аліна Олександрівна, заступник директора з навчальної роботи Інституту фізичного виховання і спорту за роботу:
«Молімося за кожного солдата:
чийогось батька, сина, чоловіка, брата!
Хай береже молитва їх єдина.
Над ними Бог! За ними – Україна!»

та Дзюба Наталія – студентка Інституту педагогіки і психології за роботу «Берегиня роду нашого».

ІІІ місце також поділили між собою дві роботи: Ливацької Софії, учениці 6 класу Старобільської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня №2 під назвою «Під блакитним мирним небом» та Міхєєвої Оксани Сергіївни – співробітника Центру інформаційних технологій під назвою «В очікування дива».

Також журі відзначило академічну групу ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» у номінації «Креативний колектив» за роботу:

«Вишиваночки у нас,
Ми, українці, просто клас!».

news_march_19_2_4

Учасники у своїх роботах яскраво зобразили через вишиванку особливу національну традицію. Переможці нагороджені грамотами і цінними призами.

«Фотоконкурс, присвячений вишиванці, проводиться в університеті вперше, але об’єднав студентів, співробітників та мешканців міста ідеєю відродження національної культури. Сподіваюсь, це стане доброю університетською традицією», – відзначив голова конкурсної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи О.С.Меняйленко.

Вітаємо переможців!

Оргкомітет конкурсу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019