Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Школа першої долікарської допомоги

18 травня врученням сертифікатів урочисто завершилося навчання у школі першої долікарської допомоги.

Навчання було ініційовано студентською соціальною службою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка й Товариством Червоного Хреста України.

Збільшення ризиків та загроз природного, техногенного та політичного характеру, досвід останніх рятувальних операцій показує, що найбільш перспективним та дієвим є напрямок діяльності по активному залученню в процес підготовки до надзвичайних ситуацій населення, яке повинно вчитися попереджати, протидіяти та долати наслідки надзвичайних ситуацій. Дуже важливим у цьому контексті є навчання населення навичкам першої допомоги.

Перша допомога – це ключова діяльність Товариства Червоного Хреста України. З кожним роком має місце постійне збільшення числа персоналу та волонтерів, задіяних у наданні першої допомоги, забезпеченні її у кризових ситуаціях та для навчання населення. Щороку в Україні понад 15 млн. осіб потребують екстреної медичної допомоги. А тому вміння надавати першу долікарську допомогу життєво необхідні кожному.

Успішно завершивши курси Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої медичної допомоги, випускники отримали сертифікати міжнародного зразка й можуть кваліфіковано надавати першу медичну допомогу.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019