Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Обласний турнір зі стрітболу

На центральній площі міста Старобільська пройшов обласний турнір зі стрітболу, присвячений Дню Перемоги.

Організаторами турніру і заходу в цілому виступили: Обласна організація ФСТ «Спартак», «STB_Streetball», магазин «sportikam.com.ua», «CFS: Толока», за підтримки Інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», а також Відділу сім’ї, молоді та спорту Старобільської райдержадміністрації.

Змагання не були б такі виразні без величезного колориту і святкового настрою, які надали заходу музика, конкурси та розіграш призів.

Починаючи з 10 години ранку, площа стала відроджуватися завдяки ритмам музики у стилі хіп-хоп та баскетбольного кільця, яке «виросло» на центральній площі, біля якого стали збиратися «баскетболісти».

Для участі в турнірі було заявлено 8 команд зі Старобільська, Новопскова, Лисичанська. Команди були розділені на 2 підгрупи і грали в коло.

Правила стрітболу трохи відрізняються від класичного баскетболу, у ньому грається по 10 хвилин або до 11 забитих м’ячів.

Команди: «S-Team», «Авіто-Стрітболіти», «Факультет ЛНУ», «Plastilin», «STB United» (Старобільськ); «Чорна Діра» (Лисичанськ), «N1» (Новопсков), «КОП» (Сєвєродонецьк).

Гарний, видовищний і напружений баскетбол показали команди. Глядачі, яких зібралося досить багато, підтримували команди, а ведучий і коментатор тримали учасників, уболівальників і глядачів в курсі всіх ігрових моментів, ходу ігр та майбутніх конкурсів.

У результаті гра за третє місце між командами «Факультету ЛНУ» і «Чорною Дірою» завершилася перемогою команди з Лисичанська.

Фінальна гра між стрітболістамі із Старобільська «STB United» та Сєвєродонецька «КОП» пройшла як справжня фінальна: були швидкісні проходи під кільце, кидки з-за лінії 2-х очкових кидків, дриблінг і слем-данки.

Як говориться у відомому прислів’ї: «Гра відбудеться в будь-яку погоду», ось і наш фінал став таким. Сонячна погода, яка супроводжувала турнір весь день, змінилася за п’ять хвилин до кінця гри проливним дощем. Опади не завадили закінчити гру спортсменам, хоча всі вболівальники сховалися на сцену і під дерева.

У результаті фінальну гру виграли сєвєродончани, які і святкували перемогу. Переможці та призери нагороджені грамотами та цінними призами від організаторів.

У процесі турніру була маса конкурсів та розіграшів призів. Серед інших необхідно відзначити конкурс кидків з-за лінії 2-х очкових для членів команд-учасниць, яку виграв гравець команди-переможниці Рєзвий Влад. Влад за 40 секунд влучив у кошик 11 разів.

Конкурс штрафних кидків для глядачів виграв Шарай Дмитро, він із трьох двічі влучив у кільце.

Видеоотчет

За інформацією Інституту
фізичного виховання і спорту

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019