Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

На фініші спортивного сезону

На завершення спортивного сезону університету було проведено «Турнір чотирьох».

Турнір проходив з волейболу, баскетболу та міні-футболу серед міні-збірних команд структурних підрозділів –  коледжів та ліцеїв, факультетів та інститутів, Інституту фізичного виховання та спорту і команди викладачів та співробітників університету. До команд залучали кращих гравців, які протягом навчального року брали участь у першостях університету з цих видів спорту.

Першим стартував волейбол. Фаворитом цих змагань уважалися команди «Універ» (збірна факультетів та інститутів) та «ІФВС». Гравці цих команд протягом навчального року демонстрували добротну гру, але в різних командах. Цікаво, як вони зіграють в збірній? Перший матч «ІФВС» – «збірна коледжів та РЦПО». Досить впевнено вели гру «інфізівці» й перемогли з рахунком 2:0. Команду підсилили п’ятикурсники Богдан Гапич, Олексій Кривуля та Євген Гусаков, що не дало жодних шансів їхнім суперникам і в інших матчах  проти «Універу» та «Альма-матер» (збірна викладачів та співробітників), долаючи їх з рахунком  2:1 та 2:0 відповідно.

Лідер команди «Універ» – Євген Босенко – нічого не зміг протиставити своїм опонентам, а якщо не йде гра в лідерів, невдалий вигляд має і команда. А через це –  незадовільний результат як для фаворита. Три гри і три поразки, а це – останнє, четверте місце.

Цікавим був матч команд «Збірної коледжів та РЦПО» проти «Альма-матер», які боролися за другу сходинку п’єдесталу пошани. Перша партія – за більш досвідченими гравцями –  викладачами. Вони краще діяли як в атаці, так і в захисті. А от у другій партії стали допускатися помилок чи то від утоми, чи від впевненості, що здобудуть перемогу. А молодь зіграла активніше: спочатку вирівняла гру і, перехопивши ініциативу, довела партію до перемоги.

На підйомі «колежани» провели і вирішальну третю партію та здобули важливу перемогу , яка й вивела команду на друге місце. Третьою  стала команда «Альма-матер». Приз кращого гравця отримав Богдан Гапич з «ІФВС».

 

Голова спортивного клубу
П. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019