УЧАСТЬ У НАПИСАННІ КОЛЕКТИВНОЇ МОНОГРАФІЇ

Шановні колеги! Вища школа управління та адміністрації в Ополі (Польща) запрошує вас взяти участь у написанні колективної монографії: CZŁOWIEK, RODZINA I SPOŁECZEŃSTWO: INTERDYSCYPLINARNE PODEJŚCIE DO HARMONIZACJI INTERESÓW (Людина, сім’я і суспільство: міждисциплінарний підхід до гармонізації інтересів / Person, Family, and Society: Interdisciplinary Approach to the Harmonization of Interests).

Передбачається формування розділів монографії з урахуванням наступних напрямків наукових досліджень:

• Напрямок 1. Формування і розвиток особистості, сім’ї та суспільства: філософський аспект.
  • Напрямок 2. Філологічні студії: потенціал гармонізації інтересів людини і суспільства.
  • Напрямок 3. Сучасні стратегії та технології розвитку особистості в системі освіти.
  • Напрямок 4. Роль економіки і управління в підвищенні якості життя і гармонізації інтересів людини і суспільства.
  • Напрямок 5. Психологічні аспекти гармонізації інтересів людини, родини і суспільства.

Колективній монографії буде привласнений індекс ISBN.

Видання колективної монографії заплановано на червень-липень 2016 р.