Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Авторський концерт

Авторський концерт композитора – викладача Інституту культури і мистецтв Костянтина Крепака.

18 квітня 2016 року в Полтавській обласній філармонії відбувся вечір сучасної музики члена Національної спілки композиторів України, викладача кафедри музичного мистецтва Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Костянтина Крепака.

Композитор яскраво, сучасно, змістовно представив різножанрові музичні твори. Філософська поетика, у поєднанні з лірико-драматичними інтонаціями, притаманна камерній симфонії у виконанні камерного оркестру Полтавської філармонії під керівництвом Олександра Абрамова.

Індивідуальність композитора К. Крепака проявилася у своєрідній мелодико-інтонаційній, ритмічній та гармонійній основі музичної фактури, світлому сприйманні сьогодення, що майстерно відобразилося у романсах на слова Тараса Шевченка та Ярослава Чорногуза та прелюдіях для фортепіано, які виконали артисти Полтавської філармонії.

Серед запрошених на заході були присутні творча інтелігенція міста Полтави, композитори Полтавського  осередку Спілки композиторів України та викладачі і студенти Інституту культури і мистецтв.

Слухачі мали чудову можливість насолодитися цікавими знахідками композиторської майстерності у поєднанні класичної гармонії з елементами джазу, українського народного фольклору з авангардизмом.

За інформацією
Інституту культури та мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019