Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вшанування пам`яті

Студентський актив ІТОТТ вшанував пам`ять загиблих воїнів АТО.

Антитерористична операція на сході країни забирає найкращих. І ніхто напевно не може сказати наскільки довгим буде український шлях у боротьбі за незалежність та мир у нашій державі. Саме тому вже сьогодні ми повинні конкретними справами вшановувати Героїв, які віддали найдорожче – свої життя за Україну. Для цього треба зробити все можливе, щоб в українській історії більше не було забутих могил та безіменних героїв!

Наприкінці вересня 2014 р. у Старобільську були поховані невідомі солдати України, які загинули у боях під Луганськом. З того часу студенти ІТОТТ постійно беруть участь у прибиранні та догляді за могилами українських військових.

Не залишився осторонь студентський актив інституту й цього разу, одразу відгукнувшись на прохання організаторів у прибиранні могил українських бійців. За підтримки адміністрації університету, студентам було надано транспорт та необхідний інвертар.

23 квітня студенти інституту із заступником директора з соціально-гуманітарної роботи Чумаком М.М. разом з військовослужбовцями 80-ї окремої аеромобільної бригади та активістами й волонтерами Старобільська прибрали та облаштували поховання захисників України до Великодніх свят.

Наприкінці заходу, громадський активіст Старобільщини – Винник В.О. розповів студентам про подвиги похованих бійців, які поклали свої життя в боротьбі з російсько-терористичними бандформуваннями за волю та свободу українського народу.

Вічна пам`ять загиблим за мир та незалежність України!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019