Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День здоров’я

21 квітня в Інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму традиційно пройшов День здоров’я.

У заході взяли участь студенти спеціальностей «Професійна освіта (Транспорт)», «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)», «Професійна освіта (Технологія переробки продуктів сільського господарства)», «Технологічна освіта», «Дизайн (Графічний)» та «Дизайн (Інтер`єру)».

Організатори заходу – заступник директора ІТОТТ з соціально-гуманітарної роботи Чумак М.М. та викладач кафедри фізичного виховання Лігус С.О. – підготували насичену спортивно-розважальну програму.

Розпочалось свято з гри у волейбол. Бурхливі ємоції у хлопців та дівчат викликала гра у футбол, яка була продовженням активного відпочинку. Проведений захід став справжнім святом спорту та подарував усім учасникам гарний настрій та заряд енергії.

Завершилось свято смачним обідом. За столом панувала атмосфера доброзичливості, щирості та гумору. Викладачі згадували кумедні історії з своїх студентських років, ділились життєвим досвідом, давали мудрі поради та настанови молодому поколінню.  За словами всіх учасників Дня здоров`я, свято вдалось на славу!

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019