Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Пасхальні майстер-класи

Студенти ФПН училися розписувати святкові крашанки і формувати Пасхальні набори.

Наближається одне з найбільш яскравих і гарних свят весни – Світле Христове Воскресіння. Напередодні цього свята студенти факультету природничих наук взяли участь у майстер-класі з Пасхальної тематики, який проходив у Центрі психосоціальної адаптації м. Старобільськ. Захід провела кандидат педагогічних наук, доцент Л. О. Варяниця.

Чому на Великдень фарбують яйця? Є легенда про те, що після страти Христа юдеї зібралися на трапезу, яка складалася зі смаженої курки і варених яєць. Обідаючи згадали, що через три дні Ісус Христос воскресне, на що господар будинку заперечив: «Це станеться лише після того, як смажена курка оживе, а яйця стануть червоними». І в ту ж мить курка ожила, а яйця поміняли колір. Згідно з цією легендою фарбування яєць – це символ віри людей в диво воскресіння Христа, символ подолання сумнівів, в пам’ять про День воскресіння. Ця чудова традиція приносить в дім свято, об’єднує сім’ю, сприяє спілкуванню друзів, приятелів, сусідів і просто знайомих.

Долучившись до цієї цікавої та корисної праці студенти факультету природничих наук навчилися не тільки розписувати святкові крашанки і формувати Пасхальні набори, а й отримали творчий розвиток та гарний настрій.

Факультет природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019