Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу

Підведені підсумки чемпіонату Луганської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

23 ‒ 24 квітня 2016 року в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, який був організований Луганською обласною федерацією пауерліфтингу та Інститутом фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Пауерліфтинг дуже популярний серед молоді і вже не перший рік змагання проводяться у місті Кремінна на базі спортивного комплексу «Олімп». Цього разу для виявлення найсильніших спортсменів зібралися 125 пауерліфтерів з 8 міст області: Лисичанська, Кремінної, Сєвєродонецька, Попасної, Рубіжного, Біловодська, смт. Петрівка і Старобільська.

У змаганнях взяла участь і команда ЛНУ імені Тараса Шевченка, до складу якої увійшли Кальницька Дарина, Антюфеева Анна, Бондаренко Владислав, Махортов Олексій, Личаний Максим, Литвиненко Владислав (Інститут фізичного виховання і спорту), Кочерова Поліна (Інститут педагогіки і психології). Якщо Поліна вже встигла не тільки виступити, але і перемогти на чемпіонаті України серед студентів, то для інших спортсменів участь в даному виді спорту була дебютною.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: КальницькаДарина з сумою триборства 195 кг і Кочерова Поліна ‒ 277,5 кг. Друге місце посіла Антюфеева Анна, зібравши в сумі 232,5 кг, третіми стали Махортов Олексій з сумою триборства 340 кг і Бондаренко Владислав ‒ 407,5 кг.

Завдяки успішному виступу студентів університету спортивний клуб ЛНУ імені Тараса Шевченка посів друге місце серед клубів області, а спортивне товариство «Спартак», членами якого також є наші студенти, було першим серед спортивних товариств.

На початку серпня відбудеться відкритий чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу. В рамках чемпіонату пройдуть змагання серед студентів вищих навчальних закладів області.

Побажаємо нашим спортсменам вдалого виступу!

Інститут фізичного виховання і спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019