Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Науковці та студенти університету взяли  участь у Міжнародній науково-практичній конференції.

Студенти та викладачі факультету природничих наук взяли участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Валеологія: сучасний стан, напрямки та перспективи розвитку». яка  відбулася 14 – 16 квітня на базі біологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Конференція, яка об’єднала понад 110 учасників з різних країн (Україна, Польща, Литва, Молдова та ін.), була присвячена висвітленню теоретичних та практичних проблем вивчення, збереження та формування здоров’я людини, питанням здоров’язбережувальних, профілактичних та реабілітаційних технологій, фізичній культурі та екології людини.

Поряд з науковою програмою організатори конференції запланували цікаві пізнавальні та культурні заходи. Так, в перший день конференції були проведені майстер-класи з сучасних методів оздоровлення і реабілітації, виставка науково-методичної літератури, а також захоплююча екскурсія м. Дрогобичем, яку провів Богдан Орестович Лазорак, викладач кафедри всесвітньої історії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. До речі, біологічний факультет, на базі якого проводилася конференція, розміщено в головній архітектурній пам’ятці міста ‒ історичному будинку колишнього власника курорту Трускавця і бургомістра міста Дрогобича Раймунда Яроша.

На другий день роботи конференції, по завершенні секційних засідань, відбулася екскурсійна поїздка до курортної перлини Львівської області – Східниці та державного історико-культурного заповідника «Тустань». В останній день була прийнята резолюція конференції та організована екскурсія до музею-садиби Івана Франка (с. Нагуєвичі).

Факультет природничих наук висловлює вдячність оргкомітету і особисто декану біологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Світлані Ярославівні Волошанській за прекрасну організацію, насичену програму, дружню атмосферу та високий професійний рівень конференції.

 

Факультет природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019