Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Зробимо Україну чистою разом»

23 квітня викладачі та студенти ЛНУ взяли участь у Всеукраїнському суботнику «Зробимо Україну чистою разом».

«Зробимо Україну чистою разом!» – всеукраїнський екологічний рух, частина всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Акція в Україні кожного року збирає понад 170 тис. учасників.

Стратегічною метою проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Не залишились байдужими та підтримали проект студенти та викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка, які здійснили свій вклад у розвиток та благоустрій нашого міста.

Акція «Зробимо Україну чистою разом» стала важливою подією для нашого університету та привернула увагу жителів нашого міста до проблем довколишнього середовища.

«Заходи з прибирання території стали традиційними в нашому університеті. Колектив студентів та викладачів завжди приділяв особливу увагу проблемам екології та особистої відповідальності кожного з нас за  збереження навколишнього середовища», ‒ зазначив ректор ЛНУ імені Тараса Шевченко Сергій Вікторович Савченко.

В рамках акції студенти та викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченко провели масштабне прибирання прилеглої до університету території. Протягом тижня були виділені об’єкти, які потребують очищення і вранці 23 квітня розпочалася кропітка робота з благоустрою засмічених зон.

Дана акція дозволила підготувати територію ЛНУ до початку вступної кампанії та відчути естетичне задоволення кожному, хто брав активну участь в благоустрої території нашого закладу.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019