Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інтернет-конференція

В Інституті фізичного виховання і спорту ЛНУ (м.Кремінна) відбулася всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція.

Дні науки студентів проходили 19-20  квітня 2016 року у рамках Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді». З нагоди цієї події з вітальним словом  виступив Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України директор Інституту фізичного виховання і спорту, к.п.н., доцент  Полулященко Ю.М.

На пленарному засіданні (головуючий – Полтавський А.П., к.б.н., доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, почесний професор університету) з актуальними проблемами фізичного виховання, здоров’я і спорту виступили:        Світлична А.В., Плахотя А.І., студентки Лисичанського педагогічного коледжу (науковий керівник Крошка С.А.),     Несчетна Л.М. студентка 3 курсу (МС) «Здоров’я людини» (науковий керівник Галій С.М.), Пелипась Д.С., студент 3 курсу (МС) «Фізичне виховання»  (науковий керівник Отравенко О.В.),      Антюфєєва А.С., студентка 3 курсу (МС) «Фізичне виховання» (науковий керівник  Очкалов О.Ф.), Крамаренко І.О., Чередник М.В., студенти 2 курсу «Спорт» (науковий керівник Костенко О.М.), Кордик Руслан  студент 1 курсу «Фізичне виховання» (науковий керівник Полулященко Т.Л.).

У рамках конференції була проведена профорієнтаційна робота. Секційні засідання студентів проходили по трьом напрямкам «Фізичне виховання», «Олімпійський і професійний спорт», «Здоров’я людини та фізичної реабілітації».

У конференції з докладами та презентаціями  взяло участь 20 студентів та 16 магістрантів (з них іногородніх – 6, у режимі онлайн). Студенти та магістранти проявили успішність в науковій та навчальній діяльності. На конференції також були присутні студенти 1  курсу Інституту фізичного виховання і спорту, яким було цікаво послухати доклади  з метою подальшої участі у науковій діяльності.

Проведення днів науки студентів висвітило  позитивні моменти. А саме: основна тенденція нашого університету – інтеграція наукової та навчальної діяльності, тому  виникає поглиблений інтерес студентів у Днях науки. За матеріалами конференції буде видано збірник студентських наукових статей.

Секретар конференції,
голова наукової комісії Інституту
фізичного виховання і спорту,
к.п.н., доцент Отравенко О.В.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019