Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перемога на всеукраїнських конкурсах

Студенти Інституту культури і мистецтв ЛНУ здобули перемогу на всеукраїнських конкурсах музикантів-виконавців.

Два всеукраїнські конкурси музикантів-виконавців проходили одночасно, з 14 по 17 квітня, у Харкові та Запоріжжі. Студенти-музиканти Луганського національного університету взяли участь в обох конкурсах.

Так, на ІІІ Всеукраїнському музичному конкурсі «Арт-домінанта», який проходив на базі факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, наші студенти отримали нагороди – магістрант Юрій Харченко (баян, клас проф. А.Я. Сташевського) був удостоєний І премії, а студент 3-го курсу Владислав Бєлоглазов (акордеон, клас проф. А.Я. Сташевського) отримав ІІ премію. Студентка ІV курсу Юлія Ахтирська (гітара, клас викл. Н.М. Миленької) стала дипломантом конкурсу.

На І Всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі» ІІ премію отримав ще один наш магістрант – Валерій Семененко (клас проф. А.Я. Сташевського).

Зазначимо, що в минулі часи студенти нашого університету щорічно презентували своє виконавське мистецтво на різноманітних музичних змаганнях (у тому числі й за кордоном) та традиційно здобували винагороди. Стосовно нинішніх перемог слід сказати, що це перші трофеї, які отримали наші молоді музиканти після евакуації університету до Старобільська і Полтави. Отже, традиції тривають…

За інформацією
Інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019