Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

В університеті пройшли захисти дисертацій

На базі Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ) відбулися виїзні засідання спеціалізованих вчених рад ЛНУ.

На базі Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ) відбулися виїзні засідання спеціалізованих вчених рад Д 29.053.01 та Д 29.053.03 Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Протягом чотирьох днів, із 24 по 27 листопада, було розглянуто й успішно захищено одинадцять дисертаційних робіт, серед яких три докторських дисертації. Це роботи: Тетяни Харченко – «Теорія і практика гуманізації сучасної педагогічної освіти у Франції», Лариси Петриненко – «Теоретико-методологічні засади управління якістю освіти у вищому педагогічному навчальному закладі» та Людмили Цибулько – «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, в умовах регіонального освітньо-виховного простору».

Ректорат ЛНУ імені Тараса Шевченка щиро вітає пошукувачів наукових ступенів з успіхом та висловлює подяку керівництву Донбаського державного педагогічного університету за всебічне сприяння роботі спеціалізованих вчених рад.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019