Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студент ІПП – призер конкурсу

Студент ЛНУ став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Конкурс проходив у Київському університеті імені Бориса Грінченка 30 березня. До участі в підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 15 кращих студентів з усіх вищих навчальних закладів України, які здійснюють підготовку фахівців зі спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Корекційна освіта».

Серед учасників конкурсу був студент Інституту педагогіки і психології Луганського національного університету 4 курсу, спеціальності «Соціальна педагогіка» Богдан Оселедько. За результатами прилюдного захисту конкурсної роботи «Профілактика юного материнства в загальноосвітній школі» та голосування членів конкурсної комісії Богдан посів ІІ призове місце.

Вітаємо Богдана та його наукового керівника – Наталію Павлівну Краснову, доцента кафедри соціальної педагогіки, із достойною перемогою!

Інститут педагогіки і психології бажає нових перемог у професійному й особистісному зростанні! Ми пишаємося нашими студентами й викладачами, які гордо відстоюють честь університету на всеукраїнському рівні, підтверджуючи статус лідера освіти Східноукраїнського регіону!

За матеріалами Інституту
педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019