Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат майстрів краси

Викладач  та студенти ІКМ взяли участь у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва.

23-25 березня в рамках 16 конгресу індустрії краси ESTET BEAUTY EXPO викладач кафедри образотворчого мистецтва та професійної майстерності Інституту культури і мистецтв Гетьман Оксана Павлівна взяла участь у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування і декорування вій в номінації  “Фантазійна зачіска з постижерним виробом” у м. Києві. Журі відмітило вишуканість зачіски у  виконаної номінантки, її стильове рішення, цілісність образу.

Студенти 1 курсу спеціальності «Професійна освіта. Дизайн» Інституту культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка також були учасниками цього конкурсу, який став визначною подією української beauty-індустрії. Наші студенти отримали декілька майстер-класів із салонних технологій, ефективних способів просування бренда індустрії краси, вирішення бізнес-завдань за короткий термін, а  стилісти-тренери показали новинки сезону весна-літо 2016.

Сповнені нових вражень, креативних ідей та  стилістичних рішень, учасники конкурсу повернулися до м. Полтави, бо кожна перемога додає впевненості в своїх силах та надає можливість реально оцінити свою майстерність.

Інформаційний центр
Інституту культури  і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019