Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Турнір з футболу

У Кремінній пройшов одноденний Турнір із футболу за скороченим регламентом.

Організатори турніру – Інститут фізичної культури і спорту спільно із Кремінською районною адміністрацією.

news_march_16_31

У змаганнях виступили дев’ять команд, які були розділені на дві підгрупи. Ігри складалися із двох таймів по 10 хвилин (удвічі менше звичайного). Команда ЛНУ потрапила в доволі сильну підгрупу, проте це тільки додало азарту в боротьбі. Вигравши в усіх суперників, крім майбутнього переможця турніру – команди КСС, студенти ІФВіС посіли друге місце та здобули право зіграти у півфіналі. Тут суперником наших спортсменів була досвідчена команда працівників спортивних організацій «Освіта-Спорт». Гра проходила у рівній боротьбі, і лише в самому кінці матчу «освітянам» удалося вийти вперед. Програш із мінімальним рахунком – 3:4 не дозволив нашим хлопцям поборотися за головний приз турніру.

У грі за третє місце суперником нашої команди стали футболісти Кремінського пивзаводу. Однак фортуна в цей день була не на нашому боці. Така сама прикра поразка з таким самим мінімальним рахунком – 3:4 залишила студентів за межею призерів.

Підводячи підсумки участі в цьому турнірі, можна сказати, що, незважаючи на зайняте четверте місце, результат не може не радувати. Наші хлопці грали з азартом й ентузіазмом, компенсуючи брак досвіду колосальною роботою та спортивною злістю.

Особливо хочеться відзначити студентів першого курсу: Калюжного Влада, Онищенка Ярослава, Шестака Олександра, Олійника Іллю та студента третього курсу Логвиненка Олексія, які зробили, здавалося б, неможливе!

Побажаємо нашим спортсменам подальших перемог!

За інформацією Інституту
фізичної культури і спорту

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019