Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з випускницею

В Інституті фізичного виховання і спорту відбулася зустріч із випускницею інституту Ольгою Бризгіною.

Ольга – Заслужений майстер спорту з легкої атлетики, триразова олімпійська чемпіонка, головний тренер збірної  команди України з легкої атлетики у Луганській області, віце-президент Української федерації легкої атлетики.

Зустріч пройшла 29 березня. Ольга Аркадіївна поділилася спогадами про свої спортивні досягнення, про сімейні традиції: її чоловік, Віктор Бризгін, також олімпійський чемпіон, а старша донька, Єлизавета  Бризгіна, отримала бронзову медаль на ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні – 2012 і готується до участі у ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Загалом сім’я Бризгіних має унікальні здобутки –  на їх рахунку 6 олімпійських медалей, з них 4 золотих, 1 срібна і 1 бронзова.

Студенти з зацікавленістю слухали розповіді про спортивні баталії, цікаві моменти зі спортивного життя, ставили запитання. Наприкінці заходу всі присутні подякували Ользі Аркадіївні за цікаву зустріч і побажали успіхів, наснаги, миру та нових перемог, а директор інституту Полулященко Юрій Михайлович подарував випускниці квіти та  колективну монографію «Актуальні проблеми здоров’я, фізичного виховання і спорту у сучасному суспільстві».

За інформацією Інституту
фізичного виховання та спорту

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019