Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Книжка на Схід»

У Старобільську відбулася Всеукраїнська благодійна акція «Книжка на Схід».

27 березня скарбниця Наукової бібліотеки поповнилась новими надходженнями. Проект „Книжка на Схід” реалізується в рамках української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Волонтери подарували бібліотекам області, у тому числі й Науковій бібліотеці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, значну кількість наукової та художньої літератури, серед якої твори класиків української літератури та сучасників.

Серед класиків: І. Багряний „Тигролови. Сад Гетсиманський”, М. Вінграновський „Вибрані твори”, М. Хвильовий „Вибрані твори”, збірка творів Івана Ле у 4 томах, В. Симоненко „Вибрані твори”, Леся Українка „Незабутні шедеври: поезія, драматургія”.

Широко представлена сучасна поезія та проза: М. Матіос, „Дві тонни найкращої молодої поезії”, „Молода нація: альманах”.

Дитяча література: А. Мовчун „Шкільний театр: п’єси-казки”, Захабура В. „Ой, лише, або як потрапити в халепу?”

Окреме місце займають методичні збірки, які стануть у нагоді майбутнім учителям початкової школи: А. Гайшут „По ступенькам к развитию внимания, памяти, логики”, С. Логачевська „Вчимося розв’язувати задачі 2 кл.”, „Вчимося розв’язувати задачі 3 кл. ”

Наявна також історична та критична література: „Щоб не забули: пам’ять про тоталітаризм в Європі”, „Усна історія російсько-української війни (2014-2015), „Український декламатор”, Стецько С. „Донька української нації”.

Це далеко не весь перелік подарованої літератури. Сподіваємось, що така акція буде тривалою та ще поповнить книжковий фонд нашої бібліотеки.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019