Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у програмі

Викладачі ЛНУ взяли участь у навчальній програмі, яку проводив Консорціум з удосконалення менеджмент-освіти в Україні.

Світлана Тунтуєва та Ярослава Юрків – викладачі кафедри соціальної педагогіки Інституту педагогіки і психології ЛНУ взяли участь у навчальній програмі «Практичне застосування принципу «Не нашкодь!» задля розв’язання конфліктів та започаткування миротворчих ініціатив на Сході України». Програму проводив Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні при фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні 21-25 березня у Києві.

Основна мета – надання учасникам знань та практичних навичок, необхідних для розробки реалізації та оцінки власних тренінгів, спрямованих на започаткування суспільного діалогу та вирішення конфліктних ситуацій через вплив на людей по обидві сторони конфлікту відповідно до принципу «Не нашкодь!».

Завдання заходу:

  • підвищити особистісну ефективність у запобігання та врегулюванні конфліктів шляхом отримання теоретичних знань з конфліктології, оволодіння методологією та способами вирішення конфліктів;
  • підвищити професійну ефективність як тренера шляхом отримання знань та засвоєння навичок підготовки та проведення тренінгу, розробки тренінгових матеріалів та управління групою.

news_march_16_28_3

Підсумками програми стала розробка та впровадження власного тренінгу «Запобігання конфліктів у студентському середовищі (Живучі не нашкодь!)» для студентів та викладачів Інституту педагогіки і психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який дозволить запобігати конфліктам в студентському середовищі засобами отримання знань щодо їх подолання та формування навичок толерантної поведінки.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019