Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускники ЛНУ отримали дипломи

Сьогодні  з університетської сім’ї  вийшли  студенти, які й надалі уславлятимуть  ім’я  рідної Альма-Матер.

Швидко пролетіли роки  студентського життя. І ось мета досягнута – навчання закінчилось,  складені  державні іспити і сьогодні випускникам Луганського національного університету імені Тараса Шевченка: магістрам, спеціалістам та молодшим спеціалістам  видані  дипломи.

Документи про вищу освіту вручав  ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор  Сергій  Вікторович  Савченко.

«Ця  подія – вручення дипломів, назавжди залишиться для вас палким спогадом, фінальним акордом студентського життя. Не забувайте, що здобували освіту для того, щоб розум і серце віддати людям. Будьте гідними своєї Альма-Матер, яка дала вам путівку в життя. Чесно і високо несіть горде звання  випускника Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка, громадянина України. Всього найкращого вам, дорогі наші випускники! Яскравих подій  та значних перемог! Щасливого й успішного  життя!» – побажав випускникам Сергій Вікторович.

Дипломи  магістра отримали випускники:

  • Інституту  торгівлі, обслуговуючих  технологій та туризму
  • Інституту  післядипломної  освіти  й дистанційного навчання

Дипломи спеціаліста отримали випускники:

  • Інституту післядипломної  освіти  й дистанційного навчання

Дипломи  молодшого спеціаліста  отримали випускники:

  • Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Диплом Луганського національного університету – це персональний престиж і гарантія успіху кожного нашого випускника. Це один із стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання від студентської лави до почесних посад.

Серед тих, для кого наш навчальний заклад став Альма-Матер, – відомі педагоги, світочі науки, діячі культури й мистецтв зі світовими іменами, олімпійські чемпіони, дипломати, письменники, журналісти, бізнесмени й підприємці, лідери політичних партій, керівники та активісти громадських організацій всеукраїнського та регіонального рівнів, а також безліч молодих талановитих людей, які здобувши в ЛНУ якісні знання та отримавши життєвий досвід, упевнено розпочали власний професійний шлях.

Випускник Луганського національного – це не лише високоякісний фахівець, а й високорозвинена особистість з власною громадянською позицією.

Вітаємо вас, наші випускники! Ми впевнені, що ви підете обраним шляхом твердо і рішуче, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху  й надалі  будете  гідними представниками рідного університету!

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019