Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Всеукраїнський день баяна та акордеона

У Полтаві Інститут культури і мистецтв відзначив Всеукраїнський день баяна та акордеона.

Всеукраїнський день баяна та акордеона відзначається в останній тиждень березня масовими концертними заходами фактично в усіх великих містах країни. Святковий концерт пройшов 24 березня у концертній залі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Участь у заході узяли студенти і магістранти Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка класу професора Андрія Яковича Сташевського – Валерій Семененко, Юрій Харченко, Владислав Бєлоглазов. Також дует баяністів у складі учнів Полтавської дитячої школи мистецтв імені Раїси Кириченко – Микола Снягівський та Артем Іщенко, які нещодавно отримали Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь-2016».

Концертна програма складалася із творів різних стилів, напрямів і композиторських шкіл. Прозвучала музика класиків – Й.С. Баха, К. Пітча, П. Чайковського, Ф. Ліста; оригінальні композиції сучасних композиторів-баяністів – В. Зубицького, В. Семенова, К. Ольчака, В. Власова, а також народні мелодії в обробках.

За матеріалами Інституту
культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019