Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Відзнака за працю

Титанічну працю науково-педагогічного колективу в умовах евакуації визнано на  VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016».

Складна ситуація в нашій країні не оминула дім кожного українця. Наш університет опинився в епіцентрі конфлікту та  задля продовження роботи покинув зону бойових дій, евакуювавшись до Старобільська.  Ось вже майже два роки, незважаючи на складні умови, колектив університету продовжує свою освітню діяльність.

Університет пишається співробітниками, викладачами та студентами, які залишились вірними своїй країні та рідній Альма-Матер.

Важка праця науково-педагогічного колективу дозволила університету не просто продовжити свою роботу, а й зберегти за ЛНУ звання флагману вищої освіти Сходу України.

«Не дивлячись на евакуацію ми зберегли викладацький та студентський колектив. Так, у нас є труднощі з матеріально-технічною базою, але ми їх долаємо завдяки державній підтримці та міжнародній допомозі. Це дає можливість університету досить якісно працювати»,  – зазначив народний депутат України Віталій Семенович Курило.

 На VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» науково-педагогічний колектив Луганського національного університету імені Тараса Шевченка було нагороджено Почесним дипломом «За мужність і самовідданість у збереженні творчих надбань вітчизняної освіти в умовах військової агресії».

«Міжнародне визнання громадянського подвигу колективу університету дало змогу відчути, що в цей складний час нас не залишили один на один з проблемами, що в нас вірить міжнародна та державна освітня спільнота. Таке визнання та підтримка надихає нас на подальшу ефективну працю»,  – додав ректор ЛНУ Сергій Вікторович Савченко.

Участь у VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» та здобуття нових нагород та золотих медалей свідчить про те, що  навіть в умовах евакуації Луганський національний продовжує успішно здійснювати науково-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись  найкращими світовими й вітчизняними традиціями, сучасними принципами  й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019