Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Презентація освітніх програм

Сьогодні відбулась презентація освітніх програм, учасниками яких стали викладачі ЛНУ.

Наш університет продовжує активну діяльність, спрямовану на розвиток нових шляхів співробітництва та впровадження новітніх напрямів науково-освітньої діяльності. Тому викладачі та співробітники Луганського національного є постійними учасниками багатьох міжнародних та всеукраїнських освітніх програм, основною ціллю яких є впровадження європейських підходів до організації  роботи та освітнього процесу у  вищих навчальних закладів.

Викладачам та співробітникам ЛНУ були представлені дві основні освітні програми до яких долучився наш університет останнім часом. Також була презентована монографія, яка присвячена фандрейзингу у ВНЗ.

Семенов Микола Анатолійович розповів про реалізацію першого етапу Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. Її сновною метою є сприяння реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України.  Для  участі в Програмі  у 2016-2017 роках вже було відібрано 12 університетів. Вони отримають грантову та менторську підтримку для втілення подальших освітніх реформ в Україні та зможуть співпрацювати і обмінюватися досвідом з університетами Сполученого Королівства. Основним завданням заходу була підготовка команд через низку інтерактивних завдань, моделей, концепцій і підходів до спільної роботи,  що дасть їм змогу більше отримати від навчання під час Академії змін та від інших складових Програми.

Навчальна програма „Досвід впровадження освітніх інновацій, стратегія українських ВНЗ в Європейському просторі вищої освіти” була представлена Лєсновою  Валентиною Володимирівною. Програма проведена в рамках проекту „Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення”, виконуваного Консорціумом з удосконалення менеджмент-освіти в Україні.  Учасники відвідали три основні вищі навчальні заклади Львова – Львівський католицький університет, НУ „Львівська політехніка” та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Цікавим для нашого університету може бути досвід роботи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ „Львівська політехніка”, директор якого І. Ключковська запевнила в готовності співпраці з нами.

Представлені програми реалізуються за підтримки Британської Ради в Україні та дають можливість установити нові професійні та особистісні зв’язки, що суттєво розширити мережу корисних контактів нашого університету.

Презентація програм дозволила викладачам більш детально ознайомитись з особливостями проектів та долучитись до їх реалізації у нашому університеті.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019