Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ІІІ місце у конкурсі наукових робіт

Студентка факультету української філології та соціальних комунікацій посіла призове місце у конкурсі наукових робіт.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з української мови та  літератури проходив на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка.

На адресу конкурсної комісії було надіслано близько сотні студентських наукових робіт. Із них 46 з української мови, 28 – з української літератури і 10 – із методик викладання української мови та літератури.

 Наукові роботи надіслали студенти-науковці з  27 міст України: Вінниця, Дніпропетровськ, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Київ, Кам’янець-Подільський, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтаву, Рівне, Старобільськ, Суми, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці та Чернігів.

Протягом січня – лютого поточного року тривало незалежне рецензування наукових робіт, а наприкінці лютого для участі в заключному етапі члени журі обрали 43 студентські наукові роботи: 23 – з української мови, 14 – з української літератури та 6 – з методики навчання та викладання української мови та літератури.

Авторів цих робіт запросили до ЖДУ імені Івана Франка, щоб ті позмагалися в заключному етапі Конкурсу.

Учасницею від нашого університету стала студентка IV курсу спеціальності «Українська мова і література» факультету української філології та соціальних комунікацій Юлія Дубова, науковим керівником якої була декан факультету Тетяна Степанівна Пінчук.

Юлія посіла ІІІ місце у ІІ етапі Конкурсу та була нагороджена дипломом та сертифікатом учасника.

«Житомирський державний університет імені Івана Франка гостинно прийняв усіх учасників, була дуже приємна атмосфера; мене дуже вразили всі без виключення учасники конференції: студенти демонстрували надзвичайну обізнаність у своїх наукових роботах, наукова дискусія між учасниками будувалася не лише на кваліфікованих запитаннях та відповідях, але й на поважному ставленні одне до одного. Для мене, чесно кажучи, була честь познайомитися з такими людьми, які, по суті, є моїми однолітками, освіченими, ерудованими, дуже цікавими співбесідниками, від яких пощасливилося почерпнути новий досвід та знання. Дуже рада, що і наша робота посіла призове місце, і найголовніше – викликала зацікавлення з боку інших дослідників», – поділилась враженнями студентка.

Факультет вітає Юлію та бажає нових наукових здобутків та перемог!

Факультет української філології
та соціальних комунікацій

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019