Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Аудиторний тиждень в ІФМІТ

В Інституті фізики, математики та інформаційних технологій пройшов перший у цьому семестрі аудиторний тиждень.

До м. Старобільськ приїхали студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». Студенти слухали лекції з навчальних дисциплін другого семестру, працювали на лабораторних та практичних заняттях, обговорили план та зміст курсових робіт, писали комплексні контрольні роботи для перевірки залишкових знань з дисциплін, що раніше вивчали. Магістранти обговорили з викладачами стан виконання дипломних робіт.

news_march_16_22_6

Директор ІФМІТ Могильний Г. А. вручив грамоту від Департаменту освіти і науки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації доценту кафедри документознавства та інформаційної діяльності Курило Н. О. за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісну підготовку фахівців, значний особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди святкування 95-річчя з Дня заснування університету.

Також під час перебування у Старобільську студенти відвідали конкурс–фестиваль “Без коріння немає цвітіння”, який проводився за ініціативою університету.

Студенти залишилися задоволені аудиторними заняттями, спілкуванням з однокурсниками, викладачами та з нетерпінням чекають наступний аудиторний тиждень!

За інформацією
Інституту фізики, математики
та інформаційних технологій

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019